Plotery tnące

Sterowane za pomocą komputera urządzenie tnące to zdecydowane udogodnienie w tworzeniu precyzyjnych kształtów. Możliwość wycinania różnych form i nacinania materiału w celu tworzenia grafiki, wzorów i makiet to podstawa działania plotera wyposażonego w głowicę zaopatrzoną w odpowiednie ostrze.

Kształty mogą być wycinane w wielu materiałach o stosunkowo niedużej gęstości. Konstrukcja plotera tnącego opiera się na dwóch rozwiązaniach. Ploter płaski wycinał będzie materiał ułożony poziomo, głowica przesuwająca się po dwóch osiach wykreuje wygenerowany wcześniej wzór. Takie plotery są bardzo precyzyjne, wadą jest jedynie ograniczenie do niewielkiego rozmiaru materiału na którym można wykonywać pracę. Drugim rozwiązaniem są plotery rolkowe.

Te umożliwią wykonanie odzwierciedlenia wzoru na materiale o zdecydowanie większych gabarytach, których długość może sięgać kilkudziesięciu, a szerokość kilku metrów. Tak duże parametry umożliwiają stworzenie praktycznie każdego efektu. Ploter wyposażony w możliwość cięcia to udogodnienie w wielu dziedzinach życia. Powszechnie wykorzystuje się takie rozwiązania w poligrafii użytkowej. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, iż ploter tnący doskonale sprawdzi się zarówno przy wycinaniu wzorów i napisów na folii samoprzylepnej, wycinaniu różnego rodzaju wzorów użytkowych, logo na ubrania czy nawet do wykrawania elementów garderoby czy obuwia.

Nie bez znaczenia pozostaje możliwość wykorzystania ploterów tnących w budownictwie i aranżacji wnętrz dzięki możliwości tworzenia dwu i trzy wymiarowych kształtów. Dobry serwis urządzenia zagwarantuje efektywne działanie przez lata.

NIP: 5272360212

ul. Kazimierza Deyny 10
01-471 Warszawa (wjazd od Pełczyńskiego 24)

Tel: (22) 6540132 | (22) 6715444 | 697 606 460

E-mail: biuro@esb.pl

ul.Sienkiewicza 94a
05-082 Stare Babice

Tel: (22) 3041822

Kom: 697605959

E-mail: babice@esb.pl